Motocyklistów mniej – galeria ZDJĘĆ i relacja VIDEO

FOTO: W.NAJA

 

MAŁA♦ Niecałe 5 zamiast spodziewanych 10 tysięcy motocyklistów przyjechało na zamknięcie sezonu motocyklowego Mała 2009. W niedzielę, 4 października nie udało się też zrealizować całego programu. W Małej dopisała za to pogoda, sprawdziło się nowe ustawienie sceny, a podczas mszy na twarzach uczestników było widać skupienie.

 

Tak dużego spadku zlotowiczów nie spodziewał się nikt. Jeszcze na dzień przed jesiennym spotkaniem wielbicieli i użytkowników motocykli, motorowerów i skuterów mówiło się, ze przyjedzie ich do Małej jakieś 10 tysięcy. Prognozy się jednak nie sprawdziły. – Dzieci na bramkach naliczyły koło 4 tys. motocykli, z tym, że po pierwsze cześć motocykli była już w sobotę, część wjechała zanim ustawiono bramki. Mając na uwadze te dwie rzeczy i pojemność parkingów, przyjmujemy, że było w okolicy 5 tysięcy motocykli – mówi ks. Roman Jurczak, organizator zlotu i dodaje, że częściowo zawiniła pogoda, w całej Polsce, poza Podkarpaciem, padało.(…)Więcej przeczytasz w papierowym wydaniu Reporter Gazety

 

naj

 

 

 

 

 Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

4 × four =

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!