Ulga na papierze, mandat w ręku

DĘBICA, BOREK MAŁY♦ W sprawie ułatwień dla niepełnosprawnych na ulicach i w budynkach ciągle więcej się mówi niż robi. Przekonany o tym jest między innymi Krystian z Borku Małego, ojciec niepełnosprawnego chłopca.

 

Syn Krystiana od urodzenia ma niedotlenienie mózgu, jest niepełnosprawny zarówno umysłowo jak i fizycznie. Ojciec ciągle przekonuje się, że istnieje społeczne przyzwolenie na zajmowanie miejsc parkingowych dla niepełnosprawnych, a osoby niepełnosprawne oraz ich opiekunowie ciągle mają z tego powodu kłopoty. – W sierpniu dostałem wezwanie do zapłaty z Urzędu Miasta Dębica, a to dlatego, że dwa miesiące wcześniej byłem w tamtym mieście i zaparkowałem, nie mając opłaty parkingowej. Byłem tam z 30 minut. Po załatwieniu spraw wsiadłem do samochodu i pojechałem do domu – wyjaśnia Krystian. Mężczyzna był zaskoczony wezwaniem, bo w Dębicy niepełnosprawni nie płacą za parkingi w dodatku za wycieraczką nie było mandatu. – Nie miałem pojęcia, że złamałem przepisy – dodaje.(…)Więcej przeczytasz w papierowym wydaniu Reporter Gazety

 

nkBrak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

dziewięć − sześć =