nowy_depapijawki

Marcin będzie leczył pijawkami

Marcin przechowuje pijawki w słoiku, w lodówce. FOTO: A.DEPA

 

SĘDZISZÓW MŁP.♦ Marcin Depa z Sędziszowa w tym miesiącu otwiera gabinet hirudoterpii, czyli będzie leczył pijawkami (hirudo to po łacinie – pijawka). Tego typu terapia to nowości w naszym powiecie, a Marcin będzie pionierem tej znanej przez nasze prababcie metody leczenia wielu schorzeń.

Pytany o to, skąd pojawił się taki niekonwencjonalny pomysł, odpowiada, że to przez znajomą z pracy, której tata od 10 lat leczy się tym sposobem. – To mnie zachęciło do tego, by zrobić kurs, który jest niezbędny, by leczyć za pomocą hirudoterapii – wyjaśnia Marcin(…)Więcej przeczytasz w papierowym wydaniu Reporter Gazety

News will be here

 

likaBrak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

8 + siedem =