nowy_oczyszczalniaiwierzyce

Iwierzyce ruszają z kanalizacją

Na razie oczyszczalnia przyjmuje ścieki z domów i budynków publicznych w Iwierzycach, Sielcu i Nockowej Błoniach. Po zakończeniu rozbudowy jej przepustowość zwiększy się z 200 metrów sześciennych na dobę do 1000. Na zdjęciu pracownik przy skrzynce sterująca urządzeniami oczyszczalni w Iwierzycach. FOTO: K.IGNAS

 

IWIERZYCE♦ W poniedziałek, 5 października Jerzy Jakubiec, wójt Gminy Iwierzyce ogłosił, że podpisał umowy z wykonawcami rozbudowy oczyszczalni ścieków w Iwierzycach oraz budowy kanalizacji w Wiercanach, Olimpowie i Wiśniowej. Inwestycja oznacza, że za rok do kanalizacji zostanie podłączone blisko 300 domów.


Rozbudowę i przebudowę oczyszczalni ścieków w Iwierzycach na podstawie umowy podpisanej 2 października, wykona Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjno-Handlowe „OTECH” z Gorlic. Pracę będą kosztować blisko 6 milionów 246 tysięcy złotych.

 


Budową kanalizacji sanitarnej w miejscowościach Wiercany, Olimpów, Wiśniowa zajmie się firma Instalatorstwo Sanitarne, Grzewcze, Gazowe – Krzysztof Kluza z Bukowca koło Kolbuszowej. Umowę w tej sprawie gmina i wykonawca podpisali 22 września. Kanalizacja będzie kosztować gminę blisko 3 miliony 636 tysięcy złotych. (…)Więcej przeczytasz w papierowym wydaniu Reporter Gazety

 

najBrak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

seven + nineteen =

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!