nowy_wypadekwisnowa

Dorota i Andrzej zginęli w drodze do pracy

Niemal cały przód audi zmiażdżyła siła uderzenia. Policja nadal ustala dokładny przebieg i prawdopodobne przyczyny wypadku.

 

WIŚNIOWA♦ Dorota R., 34-letnia mieszkanka Wiśniowej w gminie Iwierzyce i jej 38-letni mąż, Andrzej R. zginęli we wtorek rano w wypadku samochodowym w Czudcu. Jechali do pracy w stolarni. Osierocili dwóch chłopców, obaj chodzą do gimnazjum.

W szpitalu tymczasem przebywa trzech mężczyzn z Wiśnowej, którzy jechali z małżeństwem i siedzieli z tyłu samochodu. Do wypadku doszło przed 6:30. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, osobowe audi 80 najprawdopodobniej zjechało na przeciwległy pas ruchu i zderzyło się czołowo z ciężarówką. Samochodem kierował Andrzej R., obok niego siedziała Dorota, jego żona. Oboje zginęli na miejscu. Jak podały Super Nowości, świadkowie wypadku mieli trudności z wydostaniem trzech mężczyzn, którzy ranni siedzieli na tylnym siedzeniu audi. Drzwi udało się otworzyć dopiero strażakom, którzy rozcięli auto. Ranni trafili do szpitala w Rzeszowie, mają 21, 23 i 35 lat, wszyscy są mieszkańcami Wiśniowej. (…)Więcej przeczytasz w papierowym wydaniu Reporter Gazety

 

 

naj

 

Skomentuj artykuł na FORUMBrak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

19 − fifteen =

Tygodnik Reporter Gazeta - Ropczyce, Sędziszów