nowy_nowakaretka

Nowa karetka w ZOZ-ie

Nowa karetka ropczyckiego ZOZ-u powstała w firmie Auto Form w Mysłowicach. Zakład działa od 1974 r., a od roku 1990 specjalizuje się w wykonywaniu specjalistycznych adaptacji samochodów na ambulanse sanitarne oraz pojazdy specjalistyczne. FOTO: K.IGNAS

 

ROPCZYCE♦ We wtorek, 8 września Zarząd Powiatu zdecydował o przekazaniu na rzecz ropczyckiego Zakładu Opieki Zdrowotnej nowej karetki. Zarejestrowany ambulans na bazie mercedesa dotarł do Ropczyc następnego dnia po południu.

Pieniądza na ambulans, czyli 327 tysięcy złotych starostwo dostało z Ministerstwa Zdrowia w połowie kwietnia. Wniosek o pieniądze urzędnicy złożyli jeszcze jesienią. Ropczyckie Pogotowie Ratunkowe samochód ostało dopiero teraz, bo zakup musiał być zgodny z ustawą o zamówieniach publicznych. To oznaczało rozpisanie przetargu.

naj


Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

two × 4 =

Tygodnik Reporter Gazeta - Ropczyce, Sędziszów