W Ropczycach zagrał 2 plus 1 – galeria ZDJĘĆ i relacja VIDEO

FOTO: K.LIS

 
ROPCZYCE♦ Nikt z zespołu 2 plus 1 nie spodziewał się tak ciepłego przyjęcia jakie przygotowała im publiczność na koncercie, który zagrali w niedzielę, 16 sierpnia na ropczyckim stadionie.

– Jestem zachwycona, myślę, że publiczności też się podobało. Widać było, że się świetnie bawią, wychodziliśmy trzy razy na bis – mówiła tuż po koncercie Urszula Blaszyńska, wokalistka zespołu. Każdy zna ich utwory „Iść w stronę słońca” czy „Chodź pomaluj mój świat”, niejedna para nowożeńców wybiera na pierwszy taniec piosenkę „Windą do nieba”, w Ropczycach udowodnili, że piosenki wciąż są żywe, pomimo tego, że zespół lata świetności ma już za sobą i nie występuje już w dawnym składzie.

 

Niektórzy słysząc stare szlagiery zaczęli tańczyć przed sceną. Nawet ci najmłodsi głośno śpiewali za wokalistką, machając przy tym i energicznie klaszcząc w dłonie. – Moja mama bardzo lubi ten zespół, przyszłyśmy tutaj razem, ja też znam ich piosenki, a atmosfera jest po prostu świetna – mówi Magda z Ropczyc.

 

Kiedy publiczność już po raz trzeci głośno wołała o bis, Urszula Blaszyńska, za kulisami powiedziała do swoich kolegów z zespołu – Chodźcie zagramy jeszcze raz dla nich, taka fajna publiczność. Wyszli i zaśpiewali z autentyczną radością, po ich twarzach można było wnioskować, że ten koncert na długo zapamiętają.

 

Przed zespołem 2 plus 1 wystąpił jeszcze ropczycki Big band, Walkiria z Pilzna oraz Dzieci Jednego Boga z Dębicy.

lika

 

Skomentuj artykuł na FORUM

 

 Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

seventeen + two =

Tygodnik Reporter Gazeta - Ropczyce, Sędziszów