nowy_drogakrzyzowa

Droga Krzyżowa za grzechy pijaństwa

Droga Krzyżowa w Małej 15 sierpnia stała się już tradycją i jest organizowana już od kilkunastu lat. FOTO: M.BOCHENEK

 

MAŁA♦ W Święto Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, czyli 15 sierpnia, wspólnoty trzeźwościowe z powiatu ropczycko – sędziszowskiego zorganizowały Drogę Krzyżową pod pomnik Chrystusa Króla w Małej.

 

 

– Droga wiedzie ścieżkami, gdzie są ustawione krzyże ze stacjami Drogi Krzyżowej. Ma ona wynagrodzić grzechy pijaństwa. Uczestniczyło w niej około 100 osób – mówi Sławomira Marciniec, która przygotowała rozważania. Zebrani wyruszyli spod kościoła w Małej o 15:45, gdzie został odczytany wstęp do Drogi Krzyżowej, a ostatnia stacja była pod Pomnikiem Chrystusa Króla. (…) Więcej przeczytasz w papierowym wydaniu Reporter Gazety

 

lika

 Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

one + eleven =

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!