Dożynki w deszczu – galeria ZDJĘĆ i relacja VIDEO

FOTO: K.LIS

 

SĘDZISZÓW MŁP.♦ Mendel, Jezus w łodzi, kapliczka, tablice dziesięciu przykazań, konny zaprzęg, to tylko nieliczne z wieńców jakie można było zobaczyć na dożynkach gminnych w Sędziszowie Młp. w niedzielę 23 sierpnia.

 

 

Święto polonów odbyło się pomimo deszczu. Rozpoczęło się od Mszy św. o godzinie 15:00 w kościele parafialnym pod wezwaniem Narodzenia Najświętszej Marii Panny Sędziszowie Młp. Dalszą część uroczystości zaplanowano na stadionie Lechii. Tam każda z grup dożynkowych zaprezentowała się na scenie, w krótkim programie artystycznym. (…) Więcej przeczytasz w papierowym wydaniu Reporter Gazety

 

lika

 

 

 

 

 

 Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

5 × two =

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!