pomocstrazakow

Strażacy nie przestają pomagać powodzianom

FOTO: D.KIEŁEK

ROPCZYCE♦ Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej po powodzi liczy straty, przywraca sprzęt do gotowości bojowej realizuje i nadal pomaga osobom poszkodowanym w powodzi.

Codziennie do tej pory w terenie pracowało około 80 strażaków spoza terenu powiatu, wspierane nadal przez strażaków zawodowych i ochotników z terenu powiatu.

 

– W główniej mierze zadania dotyczyły pompowań wody z piwnic i ze studni. Do tej pory było ich już 906. Działania polegały również na pomocy w uporządkowaniu piwnic w budynkach administracyjnych i innych, w których znajdowały się archiwa oraz pomoc osobom w usuwaniu wszelkich skutków powodzi. Tym, którzy sami nie mogli sobie poradzić ze względu na wiek, chorobę czy inwalidztwo. W sumie takich interwencji było 186 – wylicza Jacek Róg, komendant KP PSP w Ropczycach.(…) Więcej przeczytasz w papierowym wydaniu Reporter Gazety

 

kbr

 Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

three + fourteen =

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!