Rochy jadą do Portugalii

SĘDZISZÓW MŁP.♦ W piątek, 7 sierpnia sędziszowski Zespół Pieśni i Tańca Rochy wyjeżdża na festiwal do Resende w północnej części Portugalii.

 

– Spędzimy tam sześć dni. Oprócz grup z Polski będą jeszcze zespoły oczywiście z Portugalii i Timoru. Nie spotkaliśmy takiej grupy, dość egzotycznej – wyjaśnia Krystyna Szczerbiak, kierownik artystyczny „Rochów”. W drodze na festiwal zespół zatrzyma się na nocleg między innymi w Niemczech, gdzie zaprezentuje swoje umiejętności podczas koncertu.

 

W planach jest również zwiedzanie np. San Sebastian czy Barcelony. Wcześniej, bo już w przyszłym tygodniu, w czwartek, 23 lipca Portugalczycy przyjadą do Sędziszowa, tutaj będą do 29 lipca. Zagrają koncert na sędziszowskim Rynku – Oprócz nich na scenie w środę, 29 lipca wystąpią grupy z Grecji i Słowacji – mówi Szczerbiak.

nk


Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

four × 5 =

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!