krajka

Zorganizowali „KRAJKĘ Sędziszowską”

Każda z występujących drużyn zaśpiewała 3 piosenki: harcerską, turystyczną i patriotyczną. Zwycięzcami festiwalu został zespół Płomienie ze Stalowej Woli ze Szczepu Bór. FOTO: MANIK

 

SĘDZISZÓW MŁP.♦ W sobotę, 30 maja w Miejsko – Gminnym Ośrodku Kultury w Sędziszowie Młp. już po raz VII zorganizowano Festiwal Piosenki Harcerskiej „Krajka Sędziszowska”.

 

Imprezę przygotowała II Sędziszowska Drużyna Harcerek Drzewa im. Barbary Kasechube. Na tegoroczny festiwal zgłosiło się 70 osób, w tym 7 jednostek śpiewających. Były drużyny Harcerskie z Ropczyc, Mielca, Stalowej Woli oraz Łańcuta. – Harcerzom brakuje takich imprez, dlatego organizujemy ten festiwal – mówi Ola Kanach z sędziszowskiej drużyny.

 

W ramach festiwalu Ola przygotowała w MGOK wystawę, która potrwa do końca czerwca. – Na pokazie znalazły się zdjęcia z naszych harcerskich wyjazdów, jest też część pamiątkowych plakietek – opowiada drużynowa Kanach i dodaje. – Harcerkom podobała się ta wystawa, a najbardziej to, że mogły siebie odnaleźć na zdjęciach. Szkoda tylko, że tak mało osób z zewnątrz przyszło, na festiwal.

lika


Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

eighteen − 17 =

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!