pozar1

Dym pojawił się tuż po zamknięciu – relacja VIDEO

 

 

Sędziszów Młp.♦ W czwartek, 7 mają tuż po zamknięciu stoiska z odzieżą w domu handlowym sędziszowskiego GS-u przy ul. JPII wybuchł pożar.

 

Płomienie za oknem na pierwszym piętrze zauważyła gimnazjalistka przechodząca ulicą JPII, zaalarmowała rodzinę i straż pożarną. Na miejsce zdarzenia ruszyły jednostki Państwowej Straży Pożarnej i OSP, które ugasiły płomienie.

 

 

Nie ma informacji o jakichkolwiek ofiarach lub rannych. Budynek błyskawicznie ewakuowano. Więcej informacji na temat zdarzenia w najbliższym wydaniu tygodnika Reporter w czwartek, 14 mają. Poniżej relacja video z akcji gaśniczej.

 

 

naj

 

 

 

 Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

seventeen − 16 =

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!