chodnik

Za miesiąc oddadzą chodnik

Prace przy budowie chodnika w Sielcu wykonują pracownicy z firmy budowlanej Heleny Szczęch.

 

SIELEC♦ W ubiegłym tygodniu ruszyły prace związane z budową chodnika w Sielcu. Kostka ma być ułożona wzdłuż drogi powiatowej na odcinku o długości 210 metrów. Prace potrwają do końca mają.

 

 

– Dobrze, że budują chodnik w każdej wiosce jest on potrzebny, żeby bezpiecznie chodzić po drodze. Widzę w tym same plusy – cieszy się Stanisław z Nockowej. Jego zdanie podziela Adam z Sielca: – Niech zrobią jeszcze więcej tego chodnika.

 

 

Teraz nie będę musiał kosić trawy na fosie – dodaje półżartem. Inwestycję finansuje gmina Iwierzyce. Samorząd odpowiada w ten sposób na interwencje mieszkańców Sielca.

 

 

– Budowa chodnika będzie kosztowała 66 tysięcy złotych brutto – tłumaczy Grzegorz Drozd, kierownik Referatu Rozwoju Gospodarczego, Rolnictwa i Drogownictwa w iwierzyckim Urzędzie Gminy. Robota to kontynuacja ciągu dla pieszych w Sielcu.

 

 

Wcześniej kostkę brukową położono na odcinku od szkoły do sklepu GS-u. Teraz prace są kontynuowanej od sklepu, w kierunku Sędziszowa.

 

 

Chodnik ma duże szanse na zakończenie w terminie. Jak mówią robotnicy z ekipy pracujący przy układaniu kostki, praca idzie sprawnie, bo pogoda jest sprzyjająca. – Jedynie deszcz mógłby nam przeszkodzić skończyć to na czas – wyjaśnia jeden z brukarzy.

 

 

likaBrak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

2 × 2 =

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!