wiadyktyrobt

Wiadukty pną się w górę

Specjaliści od budowy wiaduktów, na ulicy Witosa pracują na wysokości trzeciej kondygnacji, czyli ponad 7 metrów nad ziemią.

 

ROPCZYCE♦ Po bokach ulic Witosa i Wiejskiej robotnicy zaczynają zasypywać żelbetowe podpory wiaduktów obwodnicy Ropczyc. To najbardziej zaawansowane w budowie elementy obwodowej. Drogowcy nie przerwali robót przy nich nawet zimą, kiedy trzeba było wstrzymać prace przy nasypach.

 

– Wykonane są w całości korpusy podpór wiaduktu nad ulicą Wiejską, obecnie trwają prace związane z wykonaniem zasypki podpór – wyjaśnia Joanna Rarus, rzecznik prasowy rzeszowskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. Jest to wypełnienia przestrzeni pomiędzy wykonanym wcześniej nasypem obwodnicy, a ścianami podpór obiektu.

 

 

Robotnicy nadal pracują przy budowie rusztowań pod ustroje nośne wiaduktu. Wolniej natomiast idą prace przy wiadukcie nad ulicą Witosa. Do tej pory w całości została wykonana tylko jedna podpora, ta od strony Rzeszowa. Podpora wiaduktu od strony centrum miasta wykonana jest w 90%. Po zabetonowaniu ostatniego elementu, rozpocznie się jego zasypka.(…)

 

kdra

 

Więcej informacji w papierowym wydaniu Reporter Gazety

 Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

10 + six =

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!