gimnazjum1

Gimnazjaliści zdają egzaminy końcowe

Zaraz po wyjściu z sali uczniowie Gimnazjum w Sędziszowie Młp dyskutowali o zadaniach z wicedyrektorem szkoły – polonistką Martą Tobiasz.

 

CAŁY POWIAT♦ Wczoraj, w środę, 22 kwietnia rozpoczął się egzamin kończący naukę w gimnazjum. W powiecie ropczycko – sędziszowskim przystąpi do niego tysiąc siedemdziesięciu trzech uczniów w dwudziestu jeden szkołach.

 

– Zdajemy sobie sprawę z tego, że jest to jeden z ważniejszych egzaminów w naszym życiu. Od niego zależeć będzie, czy dostaniemy się do tej średniej szkoły, do której byśmy chcieli – mówi Ania, uczennica trzeciej klasy gimnazjum w Kamionce. – Jest to dość stresujące, tym bardziej, że nasz rocznik jest pierwszym, który zdaje egzamin z języka obcego – dodaje Agnieszka z Ropczyc.

 

 

Maria Wielgus, dyrektor Publicznego Gimnazjum w Ostrowie uspokaja, twierdząc, że sposób nauczania jest już na tyle sprawny, że pozwala bardzo dobrze przekazać uczniom odpowiednią ilość wiedzy. – (…)

 

nk

 

Więcej informacji w papierowym wydaniu Reporter GazetyBrak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

2 × 4 =

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!