konkurs recytatorski

Festiwal poezji podczas OKR

Aleksandra Marć do konkursu przygotowywała się pod okiem nauczycielki polskiego Otylii Włodarskiej oraz nauczycieli muzyki Pawła Gnacka i Gerarda Ganczarskiego.

 

SĘDZISZÓW MŁP♦ W czwartek i w piątek, czyli 16 i 17 kwietnia w MGOK w Sędziszowie Młp. zorganizowano rejonowe eliminacje 54 – go Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Aleksandra Marć, uczennica sędziszowskiego LO im. Ks. Piotra Skargi, jako jedyna reprezentowała powiat. Dziewczyna jednak nie zakwalifikowała się do kolejnego etapu.

 

 

Imprezę w MGOK zorganizowano już po raz 54. – Tradycją już jest, że rejonowe eliminacje OKR przeprowadzamy w Sędziszowie przy udziale Wojewódzkiego Domu Kultury z Rzeszowa. Po prostu uczestnikom z 7 powiatów jest najwygodniej dojechać do Sędziszowa.- mówi Wioletta Czapka, organizatorka konkursu.(…)

 

lika

 

 

Więcej informacji w papierowym wydaniu Reporter GazetyBrak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

eighteen − 7 =

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!