Karolek pomyślnie przeszedł operację

ROPCZYCE CHECHŁY ♦ W środę, 22 października półtoraroczny Karolek Bereś z ropczyckich Checheł wrócił do domu z niemieckiej kliniki. Chłopiec ma chore serduszko a Monachium przeszedł kolejną operację. Czuje się coraz lepiej.

Na początku października pisaliśmy w Reporterze o tym, że rodzice chłopca robią, co mogą by umożliwić mu normalne zdrowe życie. Karolka tuż po urodzeniu wykryto tak zwane przełożenie wielkich naczyń. Rozpoczęła się walka o życie i zdrowie dziecka. Marzenie o tym urzeczywistnia się dzięki desperacji rodziców, pomocy dobrych ludzi i wysokiej klasy specjalistom z dziedziny kardiochirurgii. W klinice w Monachium we wtorek 14 października chłopiec przeszedł pomyślnie zabieg poszerzenia tętnic. – Wszystko przebiegło pomyślnie, tak jak pan profesor zaplanował – mówi Jolanta Bereś, mama Karolka. Tym razem operacja nie była, aż tak skomplikowana jak pierwsza, którą wykonano tuż po urodzeniu chłopca.

Karolek szybko dochodzi do siebie, jednak na dzień dzisiejszy nikt nie jest w stanie zagwarantować czy maluchowi nie będzie potrzebne jeszcze jedna operacja, konkretnie cewnikowanie tętnic. – Zobaczymy jak to się wszystko przyjmie, wszystko wymaga czasu. Mamy jednak nadzieję, że skoro Karol tak sobie poradził, to nie będzie potrzeba kolejnego zabiegu – mówi mama chłopca. Wszystko wskazuje na to, że mały Karolek nadal będzie prowadzony przez specjalistów z Monachijskiej kliniki, przede wszystkim profesora Malca i jego zespół.

 

nkBrak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

12 − five =

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!