nowy13_kabaret

Na kabarecie hala pękała w szwach – galeria ZDJĘĆ

Publiczność znakomicie bawiła się na występie kabaretu. FOTO: M.FROŃ

 

ROPCZYCE♦ Na blisko dwie godziny dobrej zabawy okraszonej notorycznymi wybuchami śmiechu, mogło liczyć niemal 1000 osób, które pojawiło się w niedzielny wieczór, 2 marca w ropczyckiej Hali Widowiskowo – Sportowej. Powodem tej radości był występujący wówczas w stolicy powiatu Kabaret pod Wyrwigroszem.


Impreza rozpoczęła się kwadrans po 18. Jako pierwszy na scenie pojawił się lider Kabaretu pod Wyrwigroszem, Łukasz Rybarski, który zabawiał gości krótkim występem zawierającym wiele elementów stand – upu. W trakcie pierwszych kilkunastu minut zabawy, członkowie kabaretu serwowali zresztą wiele solowych wykonań, które były klasycznymi skeczami lub też humorystycznymi piosenkami. (…) Więcej przeczytasz w papierowym wydaniu Reportera.

 

 

 

 

mf

 

 

 

 

 Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!