Wstrząsające. Finał będzie w sądzie

CAŁY POWIAT♦ W ubiegłą środę, 28 sierpnia Prokuratura Rejonowa w Ropczycach skierowała akt oskarżenia przeciwko 22–letniemu mieszkańcowi naszego powiatu, który kilkukrotnie miał się dopuścić przestępstw na tle seksualnym przeciw 12-latce. Mężczyzna nie przyznaje się do winy.
Prokurator odmawia podawania bliższych szczegółów dotyczących personaliów jak i samej sprawy. – Ponieważ przedstawicielowi pokrzywdzonej przysługuje wniosek o wyłączenie jawności rozprawy w całości – wyjaśnia Dariusz Brzykowski, szef Prokuratury Rejonowej w Ropczycach. Proces będzie się toczył przed Sądem Okręgowym w Rzeszowie. Ropczyccy Śledczy oskarżają 22–latka o przestępstwo obejmujące kilka czynów przeciwko obyczajności w okresie od 2011 do 2013 roku. Ofiarą była aktualnie 14-letnia dziewczynka, krewna sprawcy. W chwili pierwszego czynu miała zaledwie 12 lat. – Za zarzucone oskarżonemu czyny grozi kara od 3 lat pozbawienia wolności – podkreśla prokurator Brzykowski.(…) Więcej przeczytasz w papierowym wydaniu Reporter Gazety .

 

 

najBrak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

four × 1 =

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!