nowy10_skutersedzisz

Kierowca skutera w szpitalu po wywrotce

FOTO: K.IGNAS

 

SĘDZISZÓW MŁP.♦ We wtorek, 23 kwietnia na drodze E40 w rejonie skrzyżowania przy hotelu Ines, kierujący skuterem mężczyzna przewrócił się na drogę po kontakcie z osobowym renaultem megane na niemieckich numerach rejestracyjnych.

Strażacy udzielili pierwszej pomocy kierowcy motoroweru, a po przyjeździe zespołu pogotowia ratunkowego, przekazali go ratownikom. Mężczyznę przewieziono do szpitala, prawdopodobnie ma złamaną rękę. W miejscu zderzenia po wypadku pracowali policyjni technicy, stąd pojazdy pozostały na drodze i utrudniały przejazd. Policja prowadzi postępowanie, które wyjaśni dokładne okoliczności wypadku. Obaj kierowcy byli trzeźwi.

najBrak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

4 × 2 =

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!