nowy8_bmwropcz

Nastolatek i kobieta ranni na E40

Rozbite trzydrzwiowe bmw serii 3 miało wyraźne uszkodzenia przedniej części, po wypadku stało na środkowym pasie do skrętu w lewo, dzieki temu ruch na E40 odbywał się tylko z niewielkimi utrudnieniami, kiedy strażacy zabezpieczali rozlane płyny i zbierali resztki rozbitych aut z jezdni. FOTO: W.NAJA

ROPCZYCE► W czwartek, 10 listopada około 18:40 na wylocie z Ropczyc w kierunku Rzeszowa, zderzyły się osobowy bmw i dostawczy mercedes vito. Kobieta, która kierowała osobówką i jej 15-letni pasażer są ranni. Karetki zabrały oboje do szpitali, gdzie pozostali na dalszym leczeniu.


Do wypadku doszło w przeddzień Święta Niepodległości, które rozpoczęło długi weekend. Na drodze E40 panowały niezłe warunki, jednak było już ciemno, wielu kierowców wracało do domów.
Do wypadku doszło na skrzyżowaniu „czwórki” z drogą powiatową do Gnojnicy. Policja ma na razie jeszcze nie w pełni potwierdzony opis wypadku i pracuje na poznaniem szczegółów. – Jak wstępnie ustalono, kierujący samochodem dostawczym mercedes vito, jadąc drogą podporządkowaną, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu drogą główną samochodowi bmw. Auta zderzyły się i obrażeń ciała doznała kierująca bmw oraz jej niepełnoletni pasażer – wyjaśnia Paweł Dziewit z zespołu prasowego KP PSP w Ropczycach.(…) Więcej przeczytasz w papierowym wydaniu Reporter Gazety

 

 

najBrak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

11 − 2 =

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!