nowy7_dachowaniekamionkakabr

To cud, że nikt nie zginął

W gazetach i w internecie pojawiło się zdjęcie samochodu leżącego na rowie kołami do góry. Auto tuż po wypadku według świadków stało jednak bokiem i opierało się o słupki ogrodzenia. Mieszkańcy przewrócili je, żeby uwolnić poszkodowanych. FOTO: R.BERDO

 

KAMIONKA♦ Czarny kabriolet bmw uderzył w ogrodzenie, z auta powypadali ludzie. Cztery osoby są ranne po wypadku, do którego doszło w niedzielę, 17 lipca około 17:00 na drodze powiatowej w Kamionce. Poszkodowani, to kierowca i troje pasażerów. Samochód wypadł z drogi na prostym odcinku, przewrócił się na bok i zatrzymał na słupkach ogrodzeniowych jednej z posesji po drugiej stronie jezdni.


Aż mi tico zarzuciło
– Matko Boska, dobrze, że akurat tu ludzi nie było, bo strach pomyśleć! – jedna z mieszkanek Kamionki wspomina, co czuła widząc, jak auto uderza w ogrodzenie i dodaje: – Ludzi było w niedzielę wieczór na drodze pełno, całymi rodzinami szli na festyn przy stawach.
Czarny kabriolet bmw najpierw był widziany, jak pędził przez Kamionkę z ogromną prędkością w kierunku zapory. – Jechałam moim tico i kiedy go mijałam podmuch był taki, że mi aż autem rzuciło
– wspomina młoda brunetka z Kamionki. Auto gdzieś w okolicy zapory zawróciło, bo kierowca według świadków nadjechał z tamtej strony z ogromną prędkością.

Chciała sama przewrócić auto
Na wysokości sklepu, ponad 70 metrów od miejsca wypadku na trawie na poboczu widać ślady kół, później samochód musiał wrócić na asfalt. W nawierzchni, co kilkadziesiąt centymetrów, widoczne są cięcia. – Bo on od tego pobocza, aż do tego ogrodzenia, szedł już bokiem – wyjaśnia jedna z mieszkanek, która akurat była w ogródku, kiedy doszło do wypadku. (…)Więcej przeczytasz w papierowym wydaniu Reporter Gazety.

 

 

najBrak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

7 + eleven =

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!