nowy7_betlweja

Nowi siatkarze Błękitnych

Michał Betleja w sezonie 2011/12 będzie jednym z najmłodszych szkoleniowców zespołów drugiej ligi w Polsce. FOTO: S.SIWIEC

SIATKÓWKA. Zespół drugoligowych siatkarzy Błękitnych Ropczyce skompletował kadrę na sezon 2011/12.

Jest w niej pięciu zawodników, którzy dotychczas nie reprezentowali drużyny trenera Michała Betleji (na zdjęciu). To rozgrywający Damian Sąpór, przyjmujący Michał Koryciński (obaj z Czarnych Radom), przyjmujący Paweł Rusin (Tęcza Sędziszów Młp.), środkowy Michał Makowiec (AZS UR Rzeszów) i przyjmujący Michał Neczaj (Delic Pol Norwid Częstochowa).(…) Więcej w papierowym wydaniu Reporter Gazety.

Radek JaneczkoBrak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

17 + 15 =

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!