nowy5_podtopienieiwierzyce

W niedzielę zalewało Iwierzyce – galeria ZDJĘĆ

FOTO: ARCHIWUM

IWIERZYCE♦ W niedzielne popołudnie, 9 mają nad Iwierzycami przeszła ulewna burza. Przez ogrody zaczęła przepływać rwąca rzeka. Jak mówią mieszkańcy, jest to wina nieudrożnionych rowów. Iwierzycki magistrat rozpoczął rozwiązywanie problemu.

– Nasze ogrody zamieniły się w istną rzekę płynącą przez każdy niemal ogród na Zarzeczu. Wszystko za sprawą nie- udrożnionych rowów, a ściślej mówiąc, rowy po prostu pozarastały, oberwały się i nie są przetkane – wyjaśnia Justyna, mieszkanka Iwierzyc. Jak tłumaczy, dodatkowo woda zaczęła płynąć przez działki ludzi mieszkających w okolicach z lasu pod Olchową. – Tam nie ma w ogóle rowów i wszystko woda, kamienie, błoto idzie na nas, mieszkańców zamiast do rzeki – żali się mieszkanka. (…)Więcej przeczytasz w papierowym wydaniu Reporter Gazety

nk

 

 Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!