Kontrolnie… kopali. Wyniki powiatowych i wojewódzkich sparingów.Wygrane Błękitnych, Lechii, KP Kaskady, Interu, Korony. W Górze Ropczyckiej nie strzelali karnych

PIŁKA NOŻNA. W weekend kolejne mecze sparingowe przygotowujące do piłkarskiej wiosny 2010 roku rozgrywali piłkarze powiatowych i podkarpackich drużyn. Wyniki sparingów drużyn z powiatu i rezultaty zespołów najwyżej postawionych w hierarchii wojewódzkiego futbolu jakie odbyły się w dniach 26,27, 28 lutego, 1 marca.

Wyniki powiatowych drużyn:

Błękitni Ropczyce – Pogórze Wielopole Skrz .3-2 (2-1)

W meczu rozegranym w Lubzinie meczu w pierwszej połowie przeważali czwartoligowcy ze stolicy powiatu. Po przerwie gra się wyrównała.

Bramki: Chmura, samobójcza, Cetnarski, dla Błękitnych, Smoczyński, Szkotnicki dla Pogórza

Czarnovia Czarna Tarnowska – Lechia Sędziszów Młp. 0-2 (0-2)

Wynik meczu ustalono w pierwszych czterdziestu pięciu minutach kiedy sędziszowski zespół dyktował warunki gry.

Bramki dla Lechii: Dariusz Frankiewicz, Tomasz Zawisza

KP Kaskada Kamionka – Paszczyniak Paszczyna 5-2 (3-0)

Spotkanie rozgrywane w Kamionce toczyło się pod dyktando gospodarzy.

Bramki dla KP Kaskady: Mariusz Borek, Andrzej Szalwa, Robert Dłużeń, Mateusz Światek, Adam Ochab.

LKS Łopuchowa – Inter Gnojnica 1-2 (1-0)

Bramki: Witold Sypień dla LKS Łopuchowa ,Damian Dziewit, Tomasz Bieś dla Interu.

W spotkaniu toczonym na grząskim boisku i przy porywistym wietrze lepiej spisywał się zespół z Gnojnicy. W zespole Interu w ataku grał Tomasz Stachnik, bramkarz, który wiosną najprawdopodobniej wróci do Lechii.

Korona Góra Ropczycka – Płomień Zagorzyce 2-1 (2-1)

Mecz nie wykorzystanych rzutów karnych. Oba zespoły nie strzeliły ich cztery. Pierwszy kwadrans należał do Korony później role się odwróciły i zespół z B-klasy był górą.

Bramki: Marcin Ogrodnik z rzutu karnego i Dariusz Ogrodnik dla Korony, Krzysztof Charchut dla Płomienia

Strażak Lubzina – Baszta Zawada 1-1 (0-0)

Wyrównane spotkanie.

Bramka dla Strażaka: Dawid Więckowicz

Błękitni Ropczyce juniorzy starsi – Pogórze Wielopole Skrz. juniorzy starsi 3-1 (0-0)

Mecz, w którym w drugiej połowie stroną dyktującą warunki gry byli występujący w I lidze podkarpackiej juniorów starszych piłkarze Błękitnych rozegrano w Lubzinie.

Bramki: Adrian Miąso 2, Michał Kukla dla Błękitnych, Dariusz Olech dla Pogórza.