Dożynki gminne w Ostrowie – galeria ZDJĘĆ i relacja VIDEO

FOTO: K.LIS

 

SKRZYSZÓW♦ W ostatnią niedzielę, 6 września w Skrzyszowie zorganizowano Dożynki Gminne. Uroczystość rozpoczęła się Mszą Świętą dziękczynną o godzinie 14:00.

 

Dalsza część dożynek odbyła się na placu za Domem Strażaka. Grupy wieńcowe z gminy Ostrów prezentowały się na scenie z przygotowanymi płodami rolnymi. Wśród wieńców można było zobaczyć kielich, mszał, Jezusa w łodzi, a także ołtarz ofiarny. Mieszkańcy gminy Ostrów w swoich przyśpiewkach skarżyli się wójtowi min. na dziurawe drogi. Ten z kolei żali wysłuchał i obiecał, że wszystkim się zajmie. Nie zabrakło też atrakcji dla dzieci, było miasteczko zabaw, stoisko z watą cukrową, a także wystawa owoców i warzyw. Na zakończenie dożynek była zabawa taneczna.

lika

 

 

 

Skomentuj artykuł na FORUM

 Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

five + 15 =

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!