lopuchowa

Łopuchowa walczy o awans do klasy A

Piłkarze LKS Łopuchowa (żółte stroje) w przyszłym sezonie chcą grać w klasie A.

W poprzednich numerach przypominaliśmy wyniki powiatowych zespołów czwartej ligi, klasy okręgowej, klasy i prognozy ich występów na ligową wiosnę 2009 roku. W numerze obecnym przypomnimy dotychczasowe rezultaty jesieni sezonu 2008/09 drużyn klasy B i prognozy dla zespołów z Łopuchowej, Klęczan i Kawęczyna i na drugą część rozgrywek. Za tydzień pozostałe teamy klasy B.
LKS Łopuchowa
(7 zwycięstw, 1 remis, 1 porażka)
Latem przed startem sezonu 2008/09 w Łopuchowej zapowiadano, grę o awans do klasy A. W pierwszych meczach trzeciego sezonu na boiskach klasy B piłkarze prezesa Mariusza Wiktora niespodziewanie zremisowali z Pewnością w Lubzinie i przegrali z Borkovią w Borku Wielkim. Później trzeba było gonić lidera z Zawady i dopiero wyjazdowa wygrana z Basztą spowodowała, że awans znów się przybliżył.(…)
stan

Więcej informacji w papierowym wydaniu Reporter GazetyBrak komentarzy

Dodaj komentarz

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na tej stronie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

5 × 2 =

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!